Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Lavender Nieruchomości

Aleja Ignacego Daszyńskiego 12/LU3 Kraków

Mapa

888 290...

888 290 126

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

O nas

Lavender powstało z potrzeby stworzenia miejsca, w którym profesjonalna wiedza łączy się z uważnością na ludzi i ich decyzje.
- Partnerstwo oparte na jakości, odpowiedzialności i zaangażowaniu
- Indywidualne podejście do każdej nieruchomości i klienta
- Kompleksowe wsparcie i bezpieczeństwo na każdym etapie
- Relacje oparte na zaufaniu i rekomendacjach

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

36

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Lavender Nieruchomości

Filtruj

950 000 zł95,13 m² 9 986,33 zł/m²

Joanna Tomalak

Joanna Tomalak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

NA zakup nie jeste wymagana zgoda mswia Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienność zwalnia, a jednocześnie wszystko, co ważne, masz na...

Szczegóły ogłoszenia

1 077 000 zł109,50 m² 9 835,62 zł/m²

Magdalena Pieczonka

Magdalena Pieczonka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Zadbany, funkcjonalny dom z 2019 r., zaprojektowany z myślą o wygodnym życiu i maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Idealny dla rodziny...

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł271,45 m² 4 954,87 zł/m²

Magdalena Pieczonka

Magdalena Pieczonka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Tenczynka. To nieruchomość dla osób, które szukają...

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Uniechowo,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

Joanna Tomalak

Joanna Tomalak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedna z dwóch atrakcyjnych działek budowlanych każda o powierzchni 1250 m2, położone w miejscowości Nasiegniewo, w gminie...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

Magdalena Pieczonka

Magdalena Pieczonka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Boczów (gmina Łapanów). To dobra...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł95,13 m² 9 986,33 zł/m²

Joanna Tomalak

Joanna Tomalak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. całkowitej 95,13 m2 (użytkowej 75 m2) z dużym ogródkiem o pow. ok. 160...

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł37,20 m² 6 370,97 zł/m²

Magdalena Pieczonka

Magdalena Pieczonka

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,2 m2, położone na parterze kameralnego budynku przy ul. 3-go Maja w Żabnie. Układ: - salon +...

Szczegóły ogłoszenia

178 600 zł893 m² 20 000 zł/m²

Magdalena Pieczonka

Magdalena Pieczonka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku miejsca na ziemi? Oto niepowtarzalna okazja w miejscowości Kornatka! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł55,95 m² 8 525,47 zł/m²

Magdalena Pieczonka

Magdalena Pieczonka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Na sprzedaż dom 55,95 m2 - idealny do zamieszkania lub rekreacji! Oferuję na sprzedaż przytulny 3 pokojowy dom o powierzchni 55,95 m2, położony na...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Wolbrom,małopolskie

499 000 zł93 m² 5 365,59 zł/m²

Joanna Tomalak

Joanna Tomalak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny położony w cenionej i dobrze skomunikowanej części miasta Wolbromia - przy ul. Żwirki...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij